Бізнес –
за якісні медіа
Серія подій для бізнесменів, а також гайд по ефективній співпраці з медіа
Львівський медіафорум, Спілка українських підприємців і Центр журналістики Київської школи економіки розпочали кампанію «Бізнес – за якісні медіа». Саме якісні ЗМІ контролюють владу та монополії, сприяють ринковій конкуренції, впливають на покращення бізнес-клімату.

Чесні компанії особливо зацікавлені в існуванні незалежних від влади та олігархів медіа, оскільки вони по своїй природі є лобістами ринкових реформ та захисниками підприємців. Такі ЗМІ зазвичай також є бізнесом, тому добре розуміють бізнес-логіку та потреби українських підприємців. Ми – за співпрацю між бізнесом та якісними медіа, а не за протистояння.

Ми звернулися до бізнесу з проханням підписати декларацію «Бізнес – за якісні медіа».
Підготували серію подій для представників бізнесу, щоб поділитися реальними кейсами успішної та провальної співпраці з медіа.
Готуємо серію спецпроєктів у ЗМІ і покажемо, як обійти всі підводні камені у співпраці бізнесу та медіа.
Розробляємо посібник з рекомендаціями для бізнесу щодо співпраці з журналістами.
Підписання декларації
Ми запрошуємо приєднатися до проекту «Бізнес – за якісні медіа» усі компанії, які поділяють наші цінності і хочуть розвивати якісні українські ЗМІ. Ми переконані, що чесний бізнес особливо зацікавлений в існуванні незалежних від влади та олігархів медіа, адже такі ЗМІ сприяють ринковій конкуренції і покращенню бізнес-клімату країни.

Тому ми розробили декларацію на підтримку якісних медіа та закликаємо вас поставити свій підпис під нею.
Якщо ви бажаєте приєднатися до проєкту і підписатися під декларацією, напишіть менеджерці проєкту Анні Штепурі ashtepura@kse.org.ua.
До ініціативи уже доєдналися:
Всеукраїнська кампанія підтримки якісних медіа в Україні від команди «Львівського медіафоруму»
Кампанія проходить за підтримки Міністерства Закордонних Справ і у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.
Про проєкт
Меню
Зв’язок